Darmowa dostawa od 1,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Buty z membraną

2022-10-24
Buty z membraną

Jesienna pora nie oznacza końca sezonu. Jednak warunki atmosferyczne wymagają od nas pewnych przygotowań, aby nie dać się zaskoczyć nagłą zmianą pogody. Odzież z membraną wodoodporną jest jednym z elementów, które pozwolą zabezpieczyć się przed deszczem. Nie możemy też zapominać o stopach. Buty z membraną są obecnie bardzo częstym wyborem motocyklistów. Dzieje się tak m.in. dlatego, że membrany stosuje się w obuwiu niekoniecznie typowo turystycznym. Możemy je znaleźć np. w niektórych modelach trampków. Dzięki temu, mimo że posiadamy dla przykładu komplet typowo miejski, możemy zaopatrzyć się w porządne trampki z membraną, do tego kombinezon przeciwdeszczowy i jesteśmy przygotowani na jazdę w deszczu.

 

Trampki Rebel WP

 

Są to klasyczne trampki uzupełniające stylistykę casual. Cholewka sięga tuż ponad kostkę. Wyposażono je w usztywnienia na palcach, pięcie oraz protektory stawu skokowego. Buty posiadają płaską podeszwę. Wiązane są za pomocą sznurówek, ale z boku umieściliśmy też zamek błyskawiczny, który ułatwia każdorazowe zakładanie i zdejmowanie. Buty mogą być z powodzeniem używane do jazdy codziennej, ale dzięki wodoodpornej membranie również do dalszych wyjazdów.

 

Edge WP

 

Buty Edge mają bardziej zadziorny styl. Są to z jednej strony buty miejskiej, z drugiej ich wygląd inspirowany modelami sportowymi, z trzeciej posiadają membranę, która sprawia, że możemy zabrać je ze sobą w każdą wyprawę. Mają one cholewkę o średniej wysokości, sięgającą ponad kostkę. Ukryliśmy w niej protektory chroniące staw skokowy. Usztywnienia na palcach i pięcie poprawiają bezpieczeństwo. Buty zapinamy za pomocą szybkiego i prostego systemu Atop, który obsłużymy jedną ręką, nawet w rękawicy. Ciekawostką w tym modelu jest też specjalnie opracowana podeszwa, która wymusza właściwą pozycję stopy na podnóżku.

 

Strato WP

 

Model strato stworzyliśmy z myślą o jeździe turystycznej. Mają średniej wysokości cholewkę, która doskonale stabilizuje staw skokowy nawet na nierównym podłożu. Stopę dodatkowo chronią usztywnienia na palcach i pięcie oraz protektory stawu skokowego. W podeszwie umieściliśmy też dodatkowy element usztywniający. Zapięcie to również system Atop. Wodoodporną membranę ukryliśmy wewnątrz buta, a zewnętrzny materiał o właściwościach hydrofobowych dodatkowo wspomaga jej działanie. Mimo solidnej konstrukcji, buty są bardzo wygodne, dlatego można się w nich komfortowo przemieszczać nawet po zejściu z motocykla.

 

Polecane

pixel