Darmowa dostawa od 1,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rękawice sportowe motocyklowe | SHIMA CENTER

( ilość produktów: 22 )

Rękawice motocyklowe sportowe

Rękawice używane przez profesjonalnych motocyklistów wyścigowych są zazwyczaj wykonane z czystej skóry, aby zapewnić najwyższy poziom ochrony. Rękawice motocyklowe sportowe, dostosowane do użytku na torze i jazdy na motocyklach sportowych, zapewniają zaawansowaną ochronę kierowcy dzięki konstrukcji full-gauntlet i wzmocnionym osłonom kostek.

Ze względu na to, że oferują pełną ochronę, rękawice sportowe mogą się szybko nagrzewać. Dzieje się tak, ponieważ gruba skóra i dodatkowe ochraniacze użyte do ich produkcji ograniczają wentylację. Dobra wiadomość jest taka, że niektóre droższe rękawice sportowe są specjalnie modyfikowane, by zapobiegać poceniu i nagrzewaniu rąk, więc jeśli masz do tego skłonności, to takie rękawice będą dla ciebie idealne.

Ponieważ rękawice sportowe muszą spełniać wiele kryteriów, ich cena jest zazwyczaj wyższa od innych rękawic motocyklowych. Jednak oferowany przez nie poziom bezpieczeństwa rekompensuje wysoką cenę.

W sklepie Shima Center znajdziesz sportowe rękawice motocyklowe męskie, jak i rękawice motocyklowe damskie w najlepszych cenach na rynku!

Płeć
Membrana
Przedziały cenowe
pixel