Darmowa dostawa od 1,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jegginsy Shima NOX

2022-01-14

Rynek odzieży motocyklowej zmienia się bardzo dynamicznie. Od kilku lat zauważalny jest ciekawy trend. Motocykliści poczuli potrzebę, aby w odzieży motocyklowej czuć się możliwie swobodnie, dlatego na rynku zaczęło pojawiać się coraz więcej odzieży, która jest bezpieczna, ale jednocześnie wygodna i dodatkowo wygląda jak codzienna. Nie inaczej było z nami. Jednymi z naszych pierwszych produktów wpisujących się w ten trend były trampki i jeansy, które wypuściliśmy kilka lat temu. Obecnie, znajdziecie u nas stylowe spodnie, kurtki, koszule, buty i rękawice.

Jedną z naszych najnowszych propozycji są damskie Jegginsy NOX. Wprowadziliśmy je do oferty w poprzednim sezonie i bardzo szybko zyskały szerokie grono fanek.
Wykonaliśmy je z niezwykle elastycznej tkaniny, która ma efekt Push-Up, dopasowuje się do sylwetki i podkreśla jej kształty. Wysoki stan sprawia, że spodnie będą leżały idealnie niezależnie od tego, jak bardzo pochylisz się na motocyklu. W dolnej części nogawek wszyliśmy zamki, które ułatwiają zakładanie, a po zapięciu poprawiają dopasowanie. Zdecydowanie możemy stwierdzić, że każda motocyklistka będzie wyglądała w nich oszałamiająco. Zadbaliśmy też odpowiednio o bezpieczeństwo, Jegginsy zostały uszyte z wykorzystaniem podwójnych, bezpiecznych szwów. Wewnątrz ukryliśmy warstwę z kevlaru, który jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne, tarcie i temperaturę więc odpowiednio ochroni w razie potrzeby. Na kolanach umieściliśmy się lekkie i wygodne protektory. Dodatkowo jest możliwość montażu protektorów bioder i kości ogonowej. Dla zwiększenia komfortu termicznego, w spodniach umieściliśmy zamykane zamkiem panele wentylacyjne - korzystaj z nich wtedy, kiedy tego potrzebujesz.

Spodnie dostępne są w wersji klasycznej oraz woskowanej, która wizualnie przypomina naturalną skórę. Ich cena to 599,99 zł. W tej cenie otrzymujecie bezpieczeństwo, niesamowity wygląd i komfort. Wybierz wersję dla siebie.

pixel