Darmowa dostawa od 1,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Rękawice Shima Air 2.0

2022-03-11
Rękawice Shima Air 2.0

Nowy wymiar komfortu.

Przedstawiamy nową generację naszego bestsellera, rękawicy Air. Przygotowując projekt, postanowiliśmy, że stworzymy coś, co jeszcze wyżej zawiesi poprzeczkę komforty, zachowując tym samym odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Produktem finalnym jest rękawica Air 2.0, model, który sprawdzi się doskonale w codziennej jeździe miejskiej, ale i na bliższe i dalsze wycieczki.

Wewnętrzną stronę rękawicy, która ma kontakt z manetką a w razie zdarzenia, z podłożem, wykonaliśmy ze skóry koziej. Jest ona bardzo odporna, ale jednocześnie miękka i elastyczna, zapewnia więc odpowiedni komfort. Wierzchnia część pokryta jest elastycznym i przewiewnym materiałem. Dzięki temu będziemy odczuwać komfort, niezależnie od tego, jak ciepło będzie na zewnątrz. Dodatkowo przy mankiecie zastosowaliśmy dodatkową wstawkę z materiału Lycra, aby jeszcze bardziej zwiększyć komfort i ułatwić wkładanie rękawicy. Za dopasowanie w nadgarstku odpowiada rzep micro-velcro. Jest to nowy typ rzepa, który nie uszkadza tkanin.

Korzystasz w trakcie jazdy z nawigacji? Panel touch Tip pozwoli Ci używać jej bez zdejmowania rękawicy. Ułatwi też korzystanie z telefonu na postoju.

Dla zwiększenia bezpieczeństwa, na palcach umieściliśmy protektory z tworzywa TPR. Na kostkach jest ochraniacz z pianką ArmorPlus, ochroni w razie potrzeby, ale w żadnym stopniu nie wpływa na komfort.
Podsumowując, rękawice Air 2.0 to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę. Będą idealnym dopełnieniem wygodnego, miejskiego stroju. Nie zajmą dużo miejsca w kieszeniach więc można mieć je zawsze pod ręką. Dostępne są w 3 ciekawych kolorach. Dostępna jest też wersja damska w kolorze czarnym. Wybierz wersję dla siebie!

pixel