Darmowa dostawa od 1,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Shima Drift

2022-05-13
Shima Drift

Z postanowieniem wyjścia poza szablon, zrobiliśmy kolejny krok naprzód. Tym razem zdecydowaliśmy się na stworzenie kurtki, która będzie wpisywała się w motocyklowe schematy. Z założenia miała być lekka, wygodna, praktyczna, wręcz codzienna. Patrząc na efekt, jesteśmy przekonani, że nam się to udało.

Jest na rynku wiele kurtek motocyklowych, które z powodzeniem można nosić na co dzień. Postanowiliśmy podejść do tego tematu od drugiej strony i stworzyć kurtkę codzienną, w której można jeździć na motocyklu. To sprawiło, że model Drift jest kurtką, która wpisuje się w miejski rytm. Można pod nia założyć zarówno uniform firmowy, jak i luźny t-shirt czy koszulę z krawatem. Wszystko zależy od tego, gdzie aktualnie zmierzamy. Można ją bez problemu zestawić ze spodniami tekstylnymi, chociaż najlepiej czuje się w towarzystwie jeansów Shima. Co ważne, Drift dostępny jest w wersji męskiej i damskiej.

Co skrywa w sobie model Drift?

Jest to kurtka, której niestraszne są upały. Posiada rozbudowany system wentylacji, na który składają się liczne zamki wentylacyjne pod pachami i na przedramionach, oraz panel wentylacyjny ukryty pod głównym zamkiem, na całej jego długości. Po rozpięciu kurtki i spięciu zamka wentylacyjnego możemy cieszyć się niespotykaną wręcz ilością świeżego powietrza, które skutecznie zwiększy nasz komfort.

W zestawie z kurtką otrzymujecie certyfikowane protektory (lvl 2) barków, łokci oraz, co ważne, pleców, nie ma więc konieczności dokupowania go osobno. Zadbaliśmy też o to, aby protektory nie ograniczały wentylacji, dlatego Drift otrzymał komplet AirForce, które posiadają rozbudowaną perforację, ułatwiającą cyrkulację powietrza. Dla osób chcących dodatkowo podnieść poziom bezpieczeństwa przewidzieliśmy miejsce na akcesoryjny protektor klatki piersiowej. Na ramionach umieściliśmy też autorskie slidery SAP, które podkreślają charakter kurtki.

Wielofunkcyjność to nasza domena.

Zauważyliśmy, że motocykliści szukają praktycznych rozwiązań. Zamiast kupować trzy kurtki na różne warunki, woleliby jedną. Natomiast kupując wielofunkcyjną kurtkę, nie każdy będzie w pełni wykorzystywał np. membranę wodoodporną. Ponownie postanowiliśmy wprowadzić w tej kwestii nieco innowacji. Opracowaliśmy system EvoLink, który sprawia, że do naszych kurtek można wpiąć dodatkową, akcesoryjną podpinkę z naszej oferty. Posiadamy następujące rozwiązania:

- kamizelka ocieplająca

- wewnętrzna kurtka ocieplająca, która można nosić również jako niezależny element garderoby

- ocieplająca kamizelka wyposażona w elektryczne panele grzewcze, zasilane za pomocą powerbanka

- chłodząca kamizelka, którą przed użyciem zanurzamy w wodzie.

Można też wyposażyć się w zewnętrzną kurtkę przeciwdeszczową, dzięki której żadna pogoda nie będzie nam straszna.

Kurtkę wyposażyliśmy też w zamek łączący ze spodniami tekstylnymi oraz szlufkę, którą połączymy spodnie jeansowe.

Do modelu Drift dostępny jest też akcesoryjny, odpinany kaptur, to od Ciebie zależy, jak będzie ona wyglądać. Wybierz jeden z 5 kolorów i ciesz się jazdą.

 

Polecane

pixel