Darmowa dostawa od 1,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposób na chłodne dni

2022-09-19
Sposób na chłodne dni

Zbliżająca się jesień sprawia, że odczuwalna temperatura często spada poniżej komfortowego poziomu. Jednak jeśli odpowiednio wcześnie się do tego przygotujemy, nie będzie to przeszkodą i będziemy mogli przedłużyć sezon.

 

Jak sobie z tym poradzić?

 

Pierwszy krok to wybór odpowiedniej bielizny termoaktywnej. O tym przeczytacie w tym artykule. Kolejny to dodatkowa podpinka. Nasze kurtki wyposażone są w system EvoLink, umożliwiający wpięcie opcjonalnych warstw wewnętrznych. W naszej ofercie znajduje się obecnie kilka produktów z tej serii, zimą polecamy szczególnie dwie.

Pierwsza z nich, Warmup, to praktyczna kurtka wewnętrzna, którą można jednak nosić również na co dzień. Kurtka ma dopasowany fason, więc bez problemu założymy ją pod kurtkę motocyklową. Dzięki zastosowaniu syntetycznej ociepliny na tułowiu zapewni komfort nawet w bardzo zimne dni. Dodatkowo rękawy zostały wykonane z cienkiego, ale wiatroodpornego materiału. Dzięki temu nie krępują ruchów i zapewniają odpowiednią izolację przed niską temperaturą.

 

Powerheat to nowy wymiar komfortu w chłodne dni. Jest to opracowana przez nas kamizelka, wyposażona w system elektrycznego grzania. Posiada panele, które po podłączeniu do źródła zasilania, zaczynają się rozgrzewać. Powerheat posiada czterostopniowy panel służący do regulacji temperatury. Zasilana jest za pomocą dowolnego powerbanka. Celowo nie dodajemy go do zestawu, przez co samodzielnie możecie wykorzystać ten, który posiadacie, lub zaopatrzyć się w inny, o większej pojemności, a dzięki temu, cena kamizelki może być niższa.

 

pixel