Darmowa dostawa od 1,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sposób na upały

2022-06-15
Sposób na upały

Projektując naszą odzież, zwracamy uwagę na przeznaczenie. Wiadome jest, że w zależności od stylu jazdy należy wybrać inny typ odzieży. Będzie to miało wpływ zarówno na nasze bezpieczeństwo, ale i na komfort. Jednak zauważamy też, że świadomość i oczekiwania motocyklistów stale rosną. Zmieniają się trendy i przyzwyczajenia. Dawniej, jeżdżąc na motocyklu klasycznym, jedynym słusznym wyborem była kurtka skórzana. Obecnie są to również koszule i lekkie kurtki tekstylne. Jeżdżąc po mieście i w niedalekie trasy mogliśmy wybrać kurtkę tekstylną, która ewentualnie posiadała dwa/trzy zamki wentylacyjne. A teraz? Prym wiodą niezwykle przewiewne, lekkie kurtki Mesh, które zapewniają komfort nawet w upalne dni. Ale czy jesteśmy zmuszeni do zakupu kilku kompletów odzieży? Uważamy, że nie, dlatego stworzyliśmy system EvoLink. Jest to rozwiązanie, które stosujemy w naszych kurtkach, pozwalające na wpięcie akcesoryjnych podpinek. Tym sposobem, kupując letnią kurtkę, możemy ją wyposażyć w akcesoryjną podpinkę ocieplającą. Jeśli mamy kurtkę turystyczną i planujemy wyprawę w chłodniejszą strefę klimatyczną, możemy wpiąć dodatkową kamizelką z funkcją elektrycznego podgrzewania.

Jakie rozwiązanie sprawdzi się latem?

Postanowiliśmy też ułatwić jazdę w upalne dni. Jeśli nawet maksymalnie wentylowana kurtka to za mało, dobrym wyborem będzie kamizelka Hydrocool. Jak ona działa? Zasada jest dość prosta. Kamizelkę moczymy przez kilka minut w wodzie, następnie należy lekko wycisnąć nadmiar wody i gotowe. Możemy ją założyć od razu na siebie i cieszyć się uczuciem chłodu.

Kamizelka Hydrocool wchłania wodę i dzięki technologii HyperKewl powoli ją odparowuje. Wewnętrzna, wodoodporna warstwa sprawia, że nie czujemy wilgoci tylko przyjemny chłód. Kamizelkę można bez problemu prac w pralce, bez obaw o utratę właściwości. System EVOLink pozwala na wpięcie do wszystkich kurtek Shima z tym samym systemem. Można jej tez z powodzeniem używać pod każdą inną kurtką motocyklową.

Zwiększ swój komfort nawet w upalne dni, wybierz kamizelkę Shima Hydrocool!

 

Polecane

pixel